Obraz1
Artboard 10
wiz
Innowacyjna ochrona dłoni

Izidor

Możesz kupić Izidor w autoryzowanym sklepie internetowym - przycisk kup w detalu.
Możesz zamówić ilości hurtowe lub z logo firmy kontaktując się z właścicielem patentu - dane poniżej.

CO TO JEST IZIDOR I DO CZEGO SŁUŻY

Izidor (z ang. Easy door – „łatwe drzwi”) , izidorek, lub klamkoręka, (opatentowany jako wzór użytkowy) – to wielofunkcyjny, indywidualny/osobisty, do wielokrotnego użytku, przyrząd służący ochronie dłoni przed bezpośrednim dotknięciem powierzchni (klamki, uchwyty, poręcze, przyciski itd.) potencjalnie zabrudzonych/skażonych (np. bakteriami, roztoczami, drobnoustrojami, brudem, itd.), napotykanych codziennie poza domem.

W ten sposób, przez cały dzień, gdy jesteśmy z dala od domu, bez możliwości umycia rąk, używając manipulatora zamiast dłoni, tworzymy dodatkową fizyczną (tworzywo sztuczne) barierę przed zabrudzeniem dłoni przez różnego rodzaju zanieczyszczenia, co w niektórych sytuacjach może krytycznie uratować nas od skażenia, gdyż zabrudzona dłoń to otwarta droga do przekazania zanieczyszczenia dalej do oczu, ust i oczu, a to z kolei znacznie zwiększa ryzyko przedostania się skażenia do organizmu i wywołanie choroby, niedomagania.

PAMIĘTAJ!!!

TYLKO TY SAM MOŻESZ SIĘ SKUTECZNIE OCHRONIĆ, NIKT TEGO ZA CIEBIE NIE ZROBI, NIKT CI NIE ZAGWARANTUJE, ŻE RZECZ KTÓREJ DOTYKASZ JEST SKUTECZNIE ZDEZYNFEKOWANA, a skoro nie jesteś tego pewien, nie ryzykuj dotknięcia dłonią użyj IZIDORKA, TO TWÓJ “HIGIENICZNY PRZYJACIEL/OBROŃCA”

IZIDOR - INNOWACJA DLA HIGIENY

Dlaczego warto kupić Izidor?

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA I HIGIENY/UTRZYMANIU W CZYSTOŚCI

Po użyciu, np. otwarciu drzwi za jego pomocą MANIPULATOR zamykany jest w FUTERALE i IZIDOR (komplet) można bezpiecznie przechowywać w torbie lub kieszeni, można go dalej wielokrotnie bezpiecznie używać (nie dotykając oczywiście dłonią do teoretycznie zabrudzonej powierzchni – tj. tej poniżej pierścienia położonego w ok. połowie długości manipulatora od strony haka/bolca). Swobodnie można dotykać zewnętrznej powierzchni futerału i części czystej manipulatora tj powyżej pierścienia na manipulatorze (tj od strony uchwytu). Strefy “brudną” i czystą” pokazano na rysunku poniżej. IZIDOR należy dezynfekować o ile to możliwe jak najczęściej a szczególnie każdorazowo po użyciu lub powrocie do domu za pomocą prostych typowych metod dezynfekcji (mycie w gorącej wodzie z mydłem, w zmywarce, pralce, dezynfekcja).

TO WAŻNE!!!

Używanie IZIDORA nie daje gwarancji przed zabrudzeniem/skażeniem dłoni ale jak każde rozsądne i logiczne działanie a szczególnie utrzymywanie w czystości tych części ciała którymi możesz dotykać ust, nosa i oczu może znacznie ograniczyć ryzyko przedostania się brudu i drobnoustrojów do Twego organizmu i wywołanie choroby.

DBAJ O HIGIENĘ I CZYSTOŚĆ RĄK, IZIDOR Ci w tym pomoże, również tym, że przez sam fakt posiadania go w torebce, kieszeni wyrabiasz sobie nowy bardzo ważny nawyk w naszej obecnej rzeczywistości – dbanie o czystość rąk, oszczędzanie ich bezpośredniego użycia/dotykania bez konieczności, wszędzie tam gdzie jesteś poza domem w nieznanej “higienicznie” przestrzeni.

Z CZEGO SKŁADA SIĘ IZIDOR

Przyrząd składa się z dwóch części: manipulatora i futerału.

MANIPULATOR – który używamy to nakładka na klamkę służąca do otwierania drzwi; wyposażona jest w hak do chwytania oraz bolec do naciskania przycisków w domofonach, windach, bankomatach, parkometrach itp.

FUTERAŁ to pokrowiec w którym przechowujemy manipulator gdy nie jest używany.

IZIDOR - TWÓJ HIGIENICZNY OBROŃCA

Obraz19

Masz jakieś pytania?

Napisz lub zadzwoń. Możemy przygotować większe partie produktu z Twoim logo i w dowolnym kolorze. Izidor świetnie sprawdzi się jako gadżet reklamowy lub bonus do innych produktów. Zawsze warto mieć go przy sobie.

Skontaktuj się z nami

Phone: +48 578 899 887
Email: info@izidor.pl

Opowiadamy na pytania
24 godziny na dobę

Pobierz instrukcję: